Головна / Відділ охорони здоровя та медичного забезпечення інформує: / 12 серпня з Тернополя для лікування бійців на передову поїде мобільна пересувна стоматологія

12 серпня з Тернополя для лікування бійців на передову поїде мобільна пересувна стоматологія

Сьогодні, 11 липня, міський голова Сергій Надал спільно з начальником відділу охорони здоров’я міської ради Василем Даньчаком оглянули комплектацію мобільної пересувної стоматології. Автомобіль уже завтра поїде надавати ургентну стоматологічну допомогу нашим захисникам на передовій.

«Ми отримали автомобіль від іноземних партнерів для медичних закладів Тернополя. Проте була потреба у стоматологічному лікуванні для наших військовослужбовців  на передовій, відтак ми переобладнали його під мобільну стоматологію, – зазначає Сергій Надал. – Це автомобіль обладнано сучасним стоматологічним обладнанням. Додатково придбали рентген-апарат та іншу техніку, яка допоможе лікарям ефективніше та якісніше проводити лікування. І вже завтра, 12 серпня, цей мобільний кабінет з медиками-добровольцями вирушить у місця дислокації наших військових, щоб надавати стоматологічну допомогу. Надалі, ці поїздки будуть регулярними та відбуватимуться у визначені дні».

Мобільний кабінет обладнаний стоматологічною установкою, стерилізаційним відділенням, кондиціонером. Є відповідні матеріали, медикаменти та необхідний  інструментарій для того, щоб проводити лікування у польових умовах.

Окрім того, автомобіль пройшов повний технічний огляд, замінено старі шини на нові, зроблено розвал сходження тощо.

До слова, втілити проєкт мобільної стоматології на колесах допомогла місцева фірма «Галіт», яка займається виробництвом стоматологічного устаткування.

mobilna-stomatologiya-11_08_2022r-3.jpg

mobilna-stomatologiya-11_08_2022r-6.jpg