Головна / Відділ охорони здоровя та медичного забезпечення інформує:

Відділ охорони здоровя та медичного забезпечення інформує:

 • 22.09.11 У відповідності з планом основних організаційних заходів головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації на 2011 рік та наказу відділу охорони здоров"я та медичного забезпечення на базі Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги 22 вересня 2011 року було проведено переривчасті курси ортопедів-травматологів та засідання асоціації ортопедів-травматологів області.
  На захід були запрошені лікарі ортопеди-травматологи та відповідальні за надання медичної допомоги хворим при опіках. На курсах розглядалися такі питання, як аналіз роботи опікової служби за 2010 рік і І півріччя 2011 року, лікування опіків та ран не опікової етіології (професор Бігуняк В.В.), клінічні протоколи надання медичної допомоги хворим з опіками та їх наслідками, реабілітація опікових реконвалесцентів (канд. мед.наук Бадюк О.Я.)

  За матеріалами прес-служби ГУОЗ ОДА

  09-10-2015 р.
   
 • 21.09.11        Ростислав Левчук: «Ми забезпечили функціонування чотирьох напрямків медицини» У Тернополі незабаром запрацює чотири важливих медичних напрямки, які дадуть можливість надавати якісні медичні послуги мешканцям міста. Це стосується ангіографії, комп’ютерної томографії, літотріпсії та лікування ран і діабетичної стопи. Задля цього міська рада і відділ охорони здоров’я та медичного забезпечення зайнялися пошуком інвесторів, які на умовах державно-приватного договору із включенням соціального пакета зголосилися б закупити необхідну дороговартісну апаратуру і здійснювали цільове медичне обслуговування. Детальніше про це розповів начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Ростислав Левчук.
  – На початку літа ви звітували про те, що восени медична галузь міста отримає унікальне обладнання…
  – На засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про передачу приміщень в оренду на пільгових умовах для здійснення медичної діяльності у тих напрямках, яких у нашому регіоні немає, і вирішення тих медичних проблем, на які держава не виділила коштів. Йдеться про літотрипсію – метод дроблення каміння в нирках. Наш регіон є ендемічним щодо цього захворювання, адже якість питної води за своїм хімічним складом сприяє розвитку сечо-кам’яної хвороби. Маючи таку проблемну галузь, місто не має апаратури, за допомогою якої лікували б цю патологію.

  09-10-2015 р.
   
 • 16.09.11     Подяки за допомогу в організації у Тернополі чемпіонату Європи з водно-моторного спорту висловив організаційному комітету президент Національної федерації з водно-моторного спорту України Віктор Шемчук. Він зачитав присутнім у сесійній залі оцінки по конкретних напрямах роботи. Загальна оцінка проведення заходу, за звітом міжнародних комісіонерів, - відмінно. "Прийміть слова щирої подяки за Ваше сприяння Національній федерації водно-моторного спорту України та Міжнародному водно-моторному союзу (ЦІМ) в організації і проведенні Чемпіонату Європи 2011року у місті Тернополі. Завдяки Вам та роботі Ваших підлеглим цей знаковий для нашого міста захід відбувся на високому рівні та отримав визнання і схвальні відгуки міжнародних спостерігачів,вболівальників і городян.

  09-10-2015 р.
   
 • 16.09.11   Вітання телеканалу ТV – 4! Шановна Юліє Миколаївно та колектив ТV – 4!
  Від імені відділу охорони здоров‘я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради щиро вітаю Вас з 20-річним ювілеєм Вашого каналу! За цими роками стоїть тернистий шлях Вашого становлення. Він був важким і напруженим, але праця Ваша нагороджена - Ви досягли відмінних успіхів. Бажаю Вам та Вашим колегам здоров'я, успіху, творчих злетів у високому служінні в ім’я слави України та на благо громади славного міста Тернополя.
  Щиро, з повагою, начальник відділу охорони здоров‘я та медичного забезпечення ТМР Ростислав Левчук

  09-10-2015 р.
   
 • 13.09.11 У вересні Міська комунальна лікарня №3 матиме свій веб-сайт Презентація новоствореного сайту очікується в другій декаді вересня. Новий інформаційний портал, безумовно, буде цікавим не лише тернополянам, а й нашим землякам і колегам з ближнього і далекого зарубіжжя.

  09-10-2015 р.
   
 • 09.09.11 Зміни у всіх сферах системи охорони здоров'я значно посилилися та прискорилися протягом останніх років. Це викликало потребу у спеціалістах у галузі управління, здатних до глибокого розуміння проблем та ключових тенденцій у сфері охорони здоров'я, а головне - застосування широкого спектру навичок, необхідних для впровадження та управління змінами на організаційному та політичному рівнях. Саме підготовка професійних управлінських кадрів у сфері охорони здоров'я і є метою впровадження багатопрофільної програми з управління охороною здоров'я, побудованої за модульним принципом та з урахуванням передового світового досвіду.

  09-10-2015 р.
   
 • Подяка лікарю! Хочу подякувати за доброзичливий, чуйний, хороший колектив міської лікарні №2. Зараз я лікуюсь в ІІ терапевтичному відділенні лікарні. Висловлюю щиру подяку своєму лікуючому лікареві Стебло Марії Миколаївні. Це лікар від Бога. Вдячна їй за її людяність, увагу до хворих,доброзичливість, готовність допомогти хворому в його біді, хворобі, порадити добрим словом.
  Щиро дякую Вам.
  Бажаю Вам щастя, здоров'я, процвітання і вдячних пацієнтів.
  Пастущак М.Р. пацієнтка ІІ терапевтичного відділення

  09-10-2015 р.
   
 • 07.09.11 Подяка лікарю! Щиро вдячна лікарю-акушер-гінекологу міської комунальної лікарні № 2 Сидорчук Ользі Михайлівні за професійність, чуйність, доброту.
  Пацієнтка ІІ акушерського відділення Кушнір М.С.

  09-10-2015 р.
   
 • 07.09.11      7 вересня 2011 року на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення надати в оренду приміщення лікарень інвесторам, які хочуть відкрити тут кабінети з сучасними методиками та приладами лікування. Зокрема, приміщення в Поліклініці №1 надали в оренду Бельгійському медичному центру, який проводитиме тут амбулаторне лікування ран та діабетичної стопи. Також у лікарні швидкої допомоги встановлять сучасний комп’ютерний томограф. За 1,5-2 місяці в міській лікарні №2 планують встановити перший в області апарат для дроблення каміння в нирках літотріптор. Стосовно трьох нововведень міський голова дав доручення – у договорі передбачити соціальні пакети, аби незахищені верстви населення Тернополя мали змогу лікуватися за допомогою сучасних методик безкоштовно.

  09-10-2015 р.
   
 • 06.09.11 Сьогодні, 06.09.2011 року, на базі Тернопільської комунальної міської лікарні №2 продовжила свою роботу “Майстерня здоров’я”, присвячена лікуванню та попередженню інсульту.
  Організатори акції “Майстерня здоров’я” - Громадська рада МОЗУ, Всеукраїнське Лікарське Товариство, адміністрація Тернопільської комунальної міської лікарні №2 та комунальна установа Тернопільської обласної ради “Центр здоров’я”. Активну участь в роботі акції взяли Гурик Ольга – лікар кардіологічного відділення міської лікарні №2, Андрій Зарусінський - лікар-методист КУТОР “Центр здоров’я”та волонтери. Для відвідувачів акції проводились вимірювання артеріального тиску, визначення індексу маси тіла, визначення рівня кальцію в організмі, роздача просвітницької літератури, бесіди і консультації з питань здорового способу життя. За два дні проведення акції скористалися нагодою обстежитись 151 особа.
  Організатори переконані, що реалізація проекту "Майстерня здоров’я" сприятиме поліпшенню обізнаності населення міста щодо збереження власного здоров’я та здоров’я інших людей.

  За матеріалами прес-служби ГУОЗ ОДА

  09-10-2015 р.
   
 • 01.09.11  Дорогі вчителі,учні та батьки! Ось і закінчилося ще одне сповнене веселощів і радості літо. З року в рік ми підтримуємо добру традицію відзначати Перше вересня — початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас.Адже, він знаменує початок нових знань,досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.
  А для когось свято Першого дзвоника буде першим у житті. Із нього розпочнеться цікаве шкільне життя. Перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань. Бажаю Вам всім бути активними та допитливими, тоді вам завжди буде цікаво й весело, щирими та товариськими, тоді з вами завжди поруч буде багато друзів, відповідальними та наполегливими, тоді ви завжди зайдете свій шлях ужитті! Шановні батьки! Вітаю вас з цим чудовим днем і бажаю вам згадати про найважливіше: про мудрість у житті. Нехай в житті вас і ваших дітей завжди буде місце знанню, мудрості, які допомагають справлятися з життєвими негараздами.Витримки та терпіння вам. Підтримуйте своїх дітей. Допоможіть їм і вони будуть приносити вам радість, тішитимуть своїми здобутками.
  Зі святом всіх вас!
  З повагою начальник відділу Ростислав Левчук

  09-10-2015 р.
   
 • 01.09.11
  День знань - це перші дзвінки і хвилювання, море квітів і білих бантів.
  Це самий довгоочікуваний день для тих, хто вперше переступить шкільний поріг. 1 вересня - свято початку нового навчального року, перш за все для учнів, студентів, вчителів та викладачів. Традиційно в цей день у школах проходять урочисті лінійки, присвячені початку навчального року. З особливою урочистістю зустрічають у школах першокласників. Для багатьох сімей почався новий період, новий графік життя. Особливі хвилювання відчувають першокласники і їх рідні. Попереду - нові знання, нове і цікаве життя. І зараз вони роблять перший крок на цій дорозі. У четвер, 01 вересня 2011 року, на святкування Першого дзвоника в ЗОШ № 15 були запрошені голова обласної ради Олексій Кайда та начальник відділу охорони здоров'я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради Ростислав Левчук.

  09-10-2015 р.
   
 • 26 серпня 2011 року в Українському домі "Перемога" проводився аукціон по збору коштів на переносний монітор для реанімаційного відділення Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні. Продавали сертифікати, які дають можливість здійснити політ на повітряній кулі у День міста.

  09-10-2015 р.
   
 • 23 серпня 2011 року в Тернопільській комунальній лікарні №2 відбувся конкурс на кращу флористичну композицію “Свято квітів”, приурочений 20-ій річниці Незалежності України.
  На захід були запрошені секретар міської ради Ігор Турський, начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Ростислав Левчук, голова обласної профспілкової організації медичних працівників Володимир Кузів. У конкурсі приймали участь усі відділення ТКМЛ №2 та композиції працівників Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні. Усі композиції учасників свята відрізнялися особливим оформленням, цікавими ідеями, оригінальністю. Деякі учасники конкурсу представили ще й національні страви та напої, якими щедро частували гостей.
  Членам журі нелегко було визначити переможців конкурсу: І-ше місце отримала композиція спеціалізованого кардіологічного відділення ТКМЛ №2, за що відділення нагороджене цінним подарунком (холодильник). ІІ-ге місце отримало господарське відділення ТКМЛ №2.

  09-10-2015 р.
   
 • До 20-ї річниці Незалежності України відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «20 років Незалежності України» нагороджено 60наших краян, серед них лікаря- акушер-гінеколога Тернопільської комунальної міської лікарні №2 Мацюка Олександра Гавриловича.
  Щиро вітаємо Олександра Гавриловича з отриманням відзнаки, бажаємо міцного здоров'я, добра і благополуччя, здійснення всіх мрій і сподівань. Нехай невичерпним буде джерело віри, надії і любові до України!

  09-10-2015 р.