Головна / Відділ охорони здоровя та медичного забезпечення інформує: / До уваги мешканців м.Тернополя і внутрішньо переміщених осіб!

До уваги мешканців м.Тернополя і внутрішньо переміщених осіб!

         З 23.05.2022 року у Центрі первинної медичної допомоги м.Тернополя у тестовому режимі розпочинає свою роботу служба інформації (кол-центр)!

         Створення кол-центру - вимога часу, а мета - поліпшення якості обслуговування пацієнтів, полегшення доступу до оперативної інформації,  що особливо важливо під час воєнного стану.

         До відкриття сучасного кол-центру працівники КНП "ЦПМСД" готувалися близько пів року. Вчилися, переймали досвід інших закладів з різних куточків України, розробляли стратегію та алгоритми роботи.

         Сучасна програма, через яку відбувається зв'язок пацієнта і оператора, дозволяє вести облік звернень, багатоканальна лінія дає можливість вчасно відповідати на дзвінки, а у випадку пропуску - оперативно здійснювати зворотний дзвінок.

         Оператори кол-центру телефоном будуть надавати інформацію про графік роботи всіх лікарів нашого Центру, про вакцинацію від COVID-19, допомагати  онлайн записатися на прийом до свого сімейного лікаря, а також  надаватимуть іншу необхідну  вам інформацію.

         Для зручності організовані нові багатоканальні телефонні лінії:

067 444 86 88  для абонентів мобільного зв'язку

 0352 51 98 08 для абонентів фіксованого зв'язку,

які будуть працювати з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00 (на період воєнного стану), а у суботу -  з 9.00 до 12.00.

Запам'ятайте, будь ласка, нові номери телефонів!

         Після налагодження роботи існуючі номери мобільного і фіксованого зв'язку амбулаторій, які можна знайти за посиланням https://www.medical.te.ua/ua/8-kontakti, будуть поступово переадресовані на лінії кол-центру. Це дозволить працівникам реєстратур не відволікатися на телефонні дзвінки та приділяти більше уваги кожному відвідувачу, який завітав у амбулаторію.