Головна / Відділ охорони здоровя та медичного забезпечення інформує: / Вітання начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради Василя Даньчака з днем медичного працівника!

Вітання начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради Василя Даньчака з днем медичного працівника!

Шановні колеги, лікарі, медичні працівники від щирого серця вітаю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Це свято відзначають тисячі лікарів, парамедиків, медичних сестер, лаборантів – всі ті, хто стоїть на варті здоров’я населення. Ваша професія – особлива, адже вона цілком присвячена служінню людям.

Пам’ятаємо відданість та професійність українських медичних працівників під час подій Революції Гідності. У тривожний час пандемії COVID-19 ви були віч-на-віч у боротьбі з підступним недугом. І ось уже 114 день війни українські медики на передовій рятують життя військових, надають допомогу місцевим мешканцям.

Хочу подякувати всім працівникам, які відзначатимуть своє професійне свято на робочому місці, рятуючи поранених військових і цивільних, допомагаючи внутрішньо переселеним українцям через війну.

Сьогодні ми дякуємо лікарям, фельдшерам, медсестрам, медичним волонтерам, фармацевтам, науковцям, за нелегку щоденну працю. Дякуємо кожному з Вас за вашу любов до справи, якою займаєтесь та за те, що ви завжди поруч, усвідомлюючи свою відповідальність та причетність. 

Кожен медик, що продовжує працювати під час війни – справжній Герой! Цінуємо Ваш неоціненний вклад у перемогу.

У це професійне свято бажаю довгоочікуваного МИРУ, міцного здоров’я, успіхів у роботі, достатку, благополуччя, та сімейних гараздів. Нехай Вас ніколи не полишає радість від Вашої праці, а Господь дає сил і наснаги допомагати людям! 

З повагою, начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

ДМП 2022 2

ДМП 2022 2

ДМП 2022 2ДМП 2022 2